PARFÜM SEÇERKEN HEM DOĞAYI HEM VÜCUDUNUZU KORUYUNParfüm seçimini doğru yapmak için, cilt tipinizi ve yaşadığınız iklim ve yeri baz alarak seçim yapmanız gereklidir. Kadınların en çok kullandığı kozmetik ürünlerinden biri parfümler olmaktadır. Güzel ve hoş bir kokuya sahip olmak isteyen kadınların, parfüm seçimi hakkında bilgili olması ve parfüm seçimlerini ona göre yapması gereklidir. Parfüm seçimi yapılırken, bulunduğunuz iklim ve cilt tipinize göre seçimler yapmanız, daha hoş ve daha güzel bir kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır.

Eğer parfüm seçimi yapmakta zorlanıyorsanız, sizlere vereceğimiz ipuçları ile artık zorlanmayacak ve bu seçimleri yaparken aynı zamanda doğayı koruyarak, çevre kirliliğini önleyeceksiniz. Çoğu parfüm, çevre kirliliğine sebep olabilecek kimyasal maddeler içermektedir ve bu parfümler hem cildinize hem de çevrenize oldukça büyük zararlar vermektedir.

Doğru Parfüm Seçimini Yapmak

Koku seçimi yapmadan önce, kokuların sınıflandırılmasını bilmeniz gereklidir. Parfüm kullanımı yapmadan önce bu sınıflandırma grubuna sahip olan her parfümden bir adet denemeli ve cildinize en çok yakışan kokuyu tercih etmelisiniz. Koku sınıflandırması, çiçek, meyve ve baharatlı kokular olarak yapılmaktadır. Cildinize en çok yakışan kokuyu tercih etmek size kalmıştır. Hangi parfümü kullanmalıyım diyorsanız öncelikle mutlaka bu sınıflandırma grubunu cildinizde test etmelisiniz.

Koku sınıflandırmasından sonra mutlaka bir markaya sahip olan parfümlerin kullanımını ve bu markaların parfüm içeriklerinde neler olduğunu bilerek satın almanız oldukça önemlidir. Kimyasal içeriği fazla olan parfümleri kullanmak, cildinizi tahriş edecek ve uzun süreli bir kullanım sağlamayacaktır.

Farmasi Parfümleri

Farmasi kozmetik firması, parfümlerinde hem doğayı korumakta hem de cildinizi korumaktadır. Farmasi kozmetik ürünleri açısından en iyi ürünlerin satışını yapan bir firma olmaktadır. Bu firmanın kozmetik ürünlerine sahip olabilmek için üye olmanız gereklidir. Ayrıca Farmasi üyelik işlemini yaptıktan sonra, Farmasi firması ile ortaklaşa çalışabilmeniz de mümkündür. Farmasi satış temsilcisi olmak için üyelik işleminden sonra, Farmasi ekibine başvuru yapmanız gereklidir. Farmasi, satış temsilcilerine, özel hediyeler ve ekstra kazançlar sağlayan bir firmadır. Evden kazanç sağlamak veya ek iş yapmak isteyen bayanlar için oldukça kazançlı bir iş olmaktadır. FARMASİ ÜYELİK BAŞVURUSU
FARMASİ ONLİNE KATALOG
GENEL BİLGİ
Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret45367
Site Haritası