RUJ TERCİHİ NASIL YAPILMALI?Kadınların günlük hayat içerisinde en çok kullandığı şeylerden biri rujlar olmaktadır. Hayatın her noktasında ve her kadının makyaj çantası içerisinde yer alan rujların tercihi de oldukça önemlidir. Ruj tercihi yapılırken, dudakların boyutu ve şekli ile ten rengine oldukça dikkat edilmelidir. Cilt tonuna uygun olarak kullanılan ruj renkleri, daha dikkat çekici ve daha hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Ruj tercihi yapılırken, mutlaka cilt tonuna ve dudaklarının şekline dikkat etmenizin dışında, yapacağınız makyaj tonlarını da uygun bir renk tercih etmeniz önemli olmaktadır. Ruj kullanımı ile tercih edeceğiniz renkler sonucunda tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve oldukça çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dudak şekli açısında dolgun dudaklara sahip olan bayanların, kırmızı ve pembe tonlarını tercih etmesi gerekirken, dolgun dudaklara sahip olmayan bayanların bordo, krem ve şeftali tonlarını tercih etmesi gereklidir.

Ruj Kullanırken Renk Seçimi Doğru Yapılmalı

Kozmetik ürünleri içerisinde yer alan rujların günümüzde gelişten teknoloji ile birçok rengi ve türü bulunmaktadır. Kalıcı rujlar, mat rujlar ve besleyici rujlar ve benzeri gibi birçok ruj tercihi yapılabilmektedir. Kadınların günlük hayatta sık sık kullanmış olduğu rujlarda, renk seçimi oldukça önemli olmaktadır. Beyaz tenli kadınların koyu tonlar tercih etmesi gerekirken, esmer ve kumral tene sahip olan kadınların açık tonlarda ruj kullanması, daha çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Rujda renk seçimi yaparken, kullanacağınız rujun kimyasal içeriklere sahip olmamasına da dikkat etmeniz gereklidir. Marka ürünlerin tercih edilmesi, ruj kullanımında oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir.

Farmasi Rujları

Farmasi kozmetik ürünleri açısından makyaj ürünleri de üreten bir firma olmaktadır. Farmasi kozmetik ürünlerinde kalıcı rujlar, mat rujlar, parlatıcılar ve besleyici ve nemlendirici rujlar olarak birçok kozmetik ürününü bulabilirsiniz. Bu rujları internet sitesi üzerinde her ay yayınlanan katalogdan görebileceğiniz gibi Farmasi üyesi olarak da ürünleri takip etmeniz mümkündür. Farmasi üyesi olmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi ürünlerini kullanabilmek ve satın alabilmek için üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gereklidir. Üyelik işleminizi yaparken, evden kazanç sağlamak istiyorsanız başvurunuza bu bilgiyi de ekleyerek, Farmasi satış temsilciliği için de başvurabilirsiniz. FARMASİ ÜYELİK BAŞVURUSU
FARMASİ ONLİNE KATALOG
GENEL BİLGİ
Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret45367
Site Haritası