YIPRANMIŞ SAÇLARA NASIL BAKIM YAPILIR?Her kadının korkulu rüyası, yıpranmış saçlar olmaktadır. Saç, vücutta en çabuk deforme olan bölgedir. Saçların yıpranması, hava şartlarına, sigara kullanımına, boyama işlemi yapılmasına veya yanlış kesim yapılmasına göre olabilmektedir. Birçok neden saçların yıpranmasına sebep olabildiği için mutlaka saç bakımı yapılmalıdır. Saç bakımı yapıldığı müddetçe saçlarınız mutlaka canlı ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. Aynı zamanda sağlıklı bir şekilde uzayacak ve hacim kazanacaktır.

Yıpranmış saçlara sahip olan bayanların, saç bakımlarına daha çok özen göstermesi gereklidir. Düzenli olarak boya işlemi gören saçlarda, daha çabuk yıpranma olduğu bir gerçektir. Bu yıpranmayı en aza indirebilmek için boyama işlemlerinde açıcı kullanılmaması gereklidir, çünkü saça en çok zarar veren boya işlemi açıcı kullanılarak yapılan işlem olmaktadır. Saç bakımı nasıl yapılır ve yıpranmış saçlar için bakım önerileri nelerdir diye merak ediyorsanız, vereceğimiz püf noktalar ile yıpranmış saçlarınızdan kolayca kurtulabileceksiniz.

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Önerileri

Yıpranmış bir saça sahipseniz yapacağınız ilk şey saçlarınızı kestirmek olmalıdır. Saçlarda kırıkların olması ve bu kırıkların alınmaması, saç dökülmesi yaratabilmektedir. Yıpranmış saçlar için yapacağınız ilk şey saçlarınızdaki kırıklardan ve yanmış saçlardan kurtulmak olmalıdır. Kesim işleminden sonra, saçlarınızın daha çabuk eski sağlığına ve canlılığına kavuşabilmesi için kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. Saç bakım ürünleri tercih ederken, içerisinde keratin içeren ürünleri tercih etmeniz gereklidir. Yıpranmış saçlarda, keratin eksikliği görülmektedir. Saç diplerinize ve saç uçlarınıza keratin içerikli ürünleri sürerek, yıpranmış saçlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Keratin içerikli ürünlerin yanında, her hafta kendinize bir gün belirleyerek, saç maskesi yapmanız gereklidir.

Farmasi Saç Bakım Ürünleri

Farmasi kozmetik ürünleri içerisinde, saç bakım ürünleri de bulunmaktadır. Kozmetik ürünü üreten firmalar içerisinde, ürünlerinin içerisine kimyasal maddeler katmayan sayılı firmalardan biri Farmasi olmaktadır. Firmanın kozmetik ürünlerini kullanabilmek için internet sitesi üzerinden Farmasi üyelik formu doldurabilirsiniz. Üyelik formunu doldurduktan sonra, dilerseniz, Farmasi ekibine katılarak, evden kazanç sağlayabilirsiniz. Ailesine destek olmak isteyen ve evlerinden çalışmak isteyen kişiler için iş fırsatı sunan Farmasi firmasının ekibine katılmak için üyelik işleminizden sonra başvuru yapabilirsiniz. FARMASİ ÜYELİK BAŞVURUSU
FARMASİ ONLİNE KATALOG
GENEL BİLGİ
Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret45368
Site Haritası