Başarı Hikayeleri

  FATMA ARSLAN

Merhabalar , Ben Fatma Arslan.         
 
 

78 yılının ilk günlerinde merhaba dedim dünyaya.Karadeniz’in asi şehri Trabzon da yaşıyorum.
 
Temel abimize sormuşlar. Trabzon lu olamasaydın ne olurdun? Valla çok mahçup olurdum demiş...
 
Karadeniz gibiyim... Karadeniz; bereketlidir aç bırakmaz insanını, bazen sakindir derinliklerini keşfetmene izin verir , bir bakarsın tepesi atmış her şeyi devirir , ansızın kararıverir ne olduğunu anlamazsın , yağacaksa yağmur ona sorar o izin verirse şehrine akar, içinde pislik barındırmaz hepsini sahiline atar , bazı kıyıları taşlıktır içinde yürümene izin vermez , bazı kıyıları da tam tersi kapkara kumdur amaaa bir hatanı görürse seni derinliklerine gömer...

Gerisi teferruat...

2009 yılında doğrudan satış ile tanıştım. Hiç inanmadığım bu sektöre sadece kendimi oyalamak için girdim. Bu işin kazançlarını , sıradan insanların sıradışı paralar kazandığını gördüğümde bende yapabilirim diyerek işime dört elle sarıldım.
 
Farmasi ile başka firmada direktör iken tanıştım. Ürünlerine aşık oldum. Benim hakkımda herkesin bildiği iki şey matematik sevdam ve teknoloji hayranlığım. Bu ikisi birleştiğinde Farmasi nin kazançlarını görmemek imkansızdı. Daha önce çalıştığım firmanın iki katını kazanacağım , sağlık bakanlığı onaylı ,helal sertifikalı , gmp sertifikalı ve en önemlisi %100 TÜRK MALI . Bu unsurları bir araya getirdiğim an çalıştığım firmadan hemen istifa edip Farmasi yolculuğuma başladım.
 
İlk işe başladığımda kataloğu çantamdan çıkarıp gösteremiyordum. Arkadaşlarımla buluştuğumda çantamdan cüzdanımı arar gibi yapıp önce kataloğu masaya koyuyordum. Bazen alıp bakıyorlardı , ben de anlatıyordum. Zamanla bu çekingenlik kayboldu artık dolmuşta yanıma oturan bayana da , markette ki kasiyere de , uçaktaki hostese de katalog verip işimi anlatır oldum. Her zaman kendime bir hedef belirledim. İlk ay şu seviyede olacağım ve kazancımla bunu alacağım gibi. Günde en az üç kişiye Farmasi Kozmetiği ve kazançlarını anlatıyorum. Danışmanlarımla sık sık görüşüyorum. Hafta da iki gün danışmanlarımla buluşup planlama yapıyorum. Herkesin mutlaka kendine has çalışma programı vardır. Ama başarının tek yolu inanç ve istektir.
 
Nasıl yaptın sorusunun asıl cevabı:Tabi ki yalnız başarmadım. BAŞ-ARI larım olmadan da ben olmazdım. Muhteşem ötesi bir ekip ile her zaman her yerde BAŞ-ARI olmaya devam edeceğiz.
 
Yapabileceğinize inandığınız ve yapabilmeyi istediğiniz sürece hiç bir güç sizi BAŞ-ARI olmaktan alıkoyamaz.
 
Ben inandım ve başardım. Şimdi sıra sizlerde.   NURİYE DOĞANLAR

ARTIK BİZDE BAŞARANLAR ARASINDA YERİMİZİ ALDIK  


 K
ÜÇÜK YAŞTA ANLAMIŞTIK BAŞARMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU!

ASLEN NİĞDE ‘LİYİM  DOĞUM YERİM ANKARA YETİŞME EĞİTİM VE İŞ HAYATIM İSTANBUL DA GEÇTİ,ÇEŞİTLİ ŞİRKETLERDE ÇALIŞTIM.ÇALIŞMIŞ OLDUĞUM ŞİRKETLER HEP YABANCI ŞİRKETELRDİ.BENİM BİR ÖZLEMİM VARDI TÜRK ŞİRKETİ  FAKAT NETWORK  SİSTEMİ İLE ÇALIŞAN BİR ŞİRKET ,BİR GÜN BÖYLE BİR ŞİRKETİN OLDUĞUNU FARMASİ KOZMETİĞİN KURULDUĞUNU ÖĞRENDİM.HAYALLERİMİN VE DUALARIMIN GERÇEKLEŞTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM,BU ARADA ÇALIŞIYOR OLDUĞUM BİR İŞİM  VE KARİYERİM VARDI,HİÇ KOLAY DEĞİLDİ DÜZENİ BOZMAK BU BENİM İÇİN RADİKAL BİR KARARDI,BENİM 2 OĞLUM 1 DE KIZIM VAR,SORUMLULUĞUM AĞIR HİÇ BİR ŞEY KOLAY DEĞİLDİ,SPONSORUM İLKNUR ÇELİK BENİ ARADI,FARMASİ KOZMETİĞİ ANLATTI,DAHA ÖNCE BENİM EKİBİMDE ÇALIŞIYORDU BENDEN ÖNCE FARMASİ KOZMETİĞE GELMİŞTİ,NURİYE HN SİZ OLMADAN OLMUYOR HADİ GELİN DEDİ,BENDE KIZIM NURCAN DOĞANLARI BAŞLATTIM 3.AYINDA BENDE GELDİM. BİR AY İÇİNDE MÜDÜR OLDUM,5.AYIMDA DİREKTÖR OLDUM,GRUBUM DAN DİREKTÖRLER VE MÜDÜRLERİMİZ ÇIKMAYA BAŞLADI. FARMASİ KOZMETİĞİN İLERLEMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM.YAPMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMALAR EV TOPLANTILARI BENİ  VE EKİPLERİMİZİ HER ZAMAN DAHA İLERİYE GÖTÜRECEĞİNE İNANIYORUM.HEDEF VE HAYALİMİ MERAK EDİYORMUSUNUZ ?  2015 YILINDA HELİKOPTER BİZİM BAHÇEYE İNECEKJ BAŞARIYA GİDEN YOL ÇALIŞMAKTAN, BAŞARMAK İÇİN İSE SABIR ETMEKTEN GEÇTİĞİNE İNANIYORUM. BIKMADAN USANMADAN ÇALIŞTIK, ARTIK EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALMAK ZAMANI GELMİŞTİ,HEDEFLERİMİZE ULAŞMAYA BAŞLADIK,KENDİMİZE OLAN GÜVENİMİZ ARTMIŞTI,HEDEFLERİMİZİ BÜYÜTTÜK  DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ.EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKÜRLER .İNANIYORUM Kİ EKİBİMDEKİ HERKES KENDİ HİKAYELERİNİ YAZACAK VE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAK... SEVGİLERİMİ SUNUYORUM..SAYGILARIMLA  SONGÜL BABACAN

Saygıdeğer Farmasi Ailem


Trabzon ili Araklı ilçesi Ortaköy de 25.12.1974 de doğdum.İlköğretimi bu köyde bitirdim. 13 yıllık evliyim.Berkan adında bir oğlum, Berika adında bir kızım var . Ev hanımıydım , bir gün komşum bana ayda ekstra  50-100 lira civarı bir para kazandığını söyledi . nasıl olduğunu sordum bana satış odaklı bir doğrudan satış firmasını anlattı. Bende yapabilirim dedim ve kaydoldum.İlk başladığımda eşim çok karşı çıktı ve istemedi.Ama sonra benim başarabileceğimi anlayınca bana çok destek oldu ,şu anda desteğine ben bile şaşırıyorum.Bu firmada 4 yıl Lider Altın Takım Öncüsü olarak çalıştım.Fakat verdiğim hizmetin karşılığını alamıyordum kazanç planı yeterli değildi.Daha sonra kazanç planı daha yeterli olan başka bir şirkete geçtim .6 ayda Müdür oldum. 1 yıl bu şirkette çalıştım .Ama hep içimden keşke bir Türk firması olsada yabancı ürünleri tanıtmasak diye geçiriyorken FARMASİ kozmetikle tanışdım.Farmasi %100 türk sermayeli bir firmaydı üstelik kazanç planıda beni çok memnun etti. Hemen hiç tereddüt etmeden başladım çalışmaya . 

Dün ev hanımı iken bugün saygın bir iş kadını oldum . İşime sevgiyle gönül verdim. Bu başarımın sırrı sabırla çalışmak çalışmak çalışmak.....

Farmasi kozmetikde çalışmak bir ayrıcalıktır.Herkes bu işi yapabilir.Öncelikle ailenizdeki bireylerin ihtiyaçlarını farmasi şirketinden ekonomik fiyatlara satın alıp aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.Bunun yanısıra isterseniz çevrenizdekilere akrabalarınıza arkadaşlarınıza ve dostlarınıza yaptığınız satışdan %33kar elde edebilirsiniz.Birbirinden güzel hediyeler satın alabilir ve hatta kazanabilirsiniz.Daha fazla kazanmak istiyorum diyorsanız işte o zaman çevrenizdeki tanıdıklarınıza Farmasiden aldığınız keyfi ve kazandığınız paraları bahsedip onlarıda üye yapabilirsiniz.%4 den başlayıp %22 varan primler , ekstra %3-2-1.5-1 kazanabilirsiniz....

Üstelik Direktör olduğunuzda SGK olacak ve rahatlığını yaşacaksınız.

Yeterki İSTEYİN.Başarının sırrı İSTEMEK . Ben yapamam diye düşünmeyin , bilinki bende öyle başladım.Sizde başlayın ve BAŞARIN

SONGÜL BABACAN
SENA SOFUOĞLU

Merhaba Sevgili Farmasi Dostları;


Sizlerle Farmasi çalışma sistemimi paylaşmadan önce kısaca kendimi tanıtmak istiyorum.

1982 Trabzon doğumlu ve 1 kız çocuk annesiyim. Bir mesleğim var sigortacıyım ama gelin görün ki Farmasi benim mesleğimin önüne geçti artık eğlenerek para kazanan bir iş kadınıyım.

Bu işe ilk başladığımda hedefimi koydum ve pes etmeden çalışarak ilk ayımda %12 , 10.ayımda da Müdür seviyesine geldim ve şu anda Direktör olarak sizlere yazıyorum.

“İnsan nereye gideceğini bilemezse fazla ileriye gidemezmiş. Önce hedefimizi belirlemeliyiz.”

Bu işi işim olarak kabul ettiğim andan itibaren kendimi bu yönde geliştirmeye karar verdim.Tam donanımlı ve sürekli bilgili kalabilmek için hiçbir zaman bağımı koparmadım, şirketimizin toplantılarına katılmaya özen gösterdim. Başlangıçtan beri her işimi kendim yaptığım ve çözüme ulaştırmaya çalıştığım için başarılı olduğuma inanıyorum.Direktörüne bağımlı olmayan, kendi problemlerini çözmeye çalışan liderlerin daha başarılı olduğunu ve ayrıca sorun yaratan değil, çözüm üreten insanlarla çalışmanın daha keyifli ve yararlı olduğunu gördüm. Fırsat toplantılarımı hiç ihmal etmiyorum, toplantı yapmayan,ekibine yeni aday getirmeyen gruplar büyümüyor, hatta küçülebiliyor bu yüzden danışmanlarıma toplantılara yeni aday getirmelerinin önemini anlatmaya çalışıyorum.

Hiç kayıt yapamıyorum, çevrem yok diyen arkadaşlara en iyi önerebileceğim tavsiyem sizde Fırsat Toplantılarınızı ihmal etmeyin bu iş için sadece 2 kişiyi tanımanız yeterli, bu iki kişiye haftaya 2 şer kişi ile toplantıya gelmesi için motivelendiririm gerekirse ödüllendiririm sonra haftaya her gelen kişilere de aynı işlemi uygularım. Kar tanesi gibi küçük ve kısa ömürlü olmaktansa bu iki kişilik yöntem ile kocaman bir çığa dönüşmek mümkün.

Birçoğumuzun ortak sorunu sipariş alamıyorum, kataloğu gösteremiyorum oluyor, sizlere sipariş toplamanız için benim uyguladığım en iyi yöntemi öneririm; nasıl mı?

Her ay müşteri sayım kadar katalog sipariş ederim.Çünkü bu benim işime yatırımımdır, bu katalogları arkadaşıma, tanıdıklarıma şu sözleri diyerek bırakırım ; “Bu bizim bu ayki kataloğumuz, çok cazip indirimler var bu katalogda al sende kalsın incelersin.” Bunlar bana göre sihirli sözler,çünkü ayak üstü ona katalog gösterip bir şeyler satmaya çalışmak çoğu zaman iyi sonuç vermeyebiliyor fakat kataloğu ona bırakmak onun boş zamanlarında kataloğu daha detaylı incelemesine olanak sağlıyor , hangi bayan boş zamanında katalog incelemekten zevk almaz ki? 2 gün sonra onu arayarak şu sihirli sözleri söylerim “ sana katalog bırakmıştım inceledin mi? ben şimdi siparişlerimi giriyorum varsa seninde istediğin bir şeyler onlarıda isteyelim”

Emin olunki o katalogdan muhakkak sipariş geliyor, zaten kataloğumuzdaki ürünler o kadar güzel ki , siz yeter ki gösterin, bırakın, katalog kendi kendine zaten satıyor.

Bir diğer etkili satış yöntem ise şudur: Katalogdan o ay satabileceğim cazip olan ürünleri sipariş ederim , ürünlerim gelir ve ben göstererek satarım , çünkü bazı insanlar ürünü görerek koklayarak boyutuna bakarak çok daha iyi ikna olup alıyorlar.Ben buna sıcak satış diyorum.

Sevgili arkadaşlar bir çoğumuz eşim, arkadaşım, annem, babam vs. gibi destek olmuyor köstek oluyor diyor.Size tavsiyem herkesin düşüncesine saygı gösterin ama işinizi çok ciddiye alın , o zaman aileniz ve sevdiklerinizde ciddiye alacaktır.Bundan emin olabilirsiniz.

Zaman zaman tüm danışmanlarımızın yaşadığı sıkıntıları bende yaşıyorum ama şunu biliyorum ki işlerinde ve yaşamlarında pürüzlerle karşılaştığında pes eden insanlar asla başarılı olamazlar.

Ve son söz : Hiçbir şampiyon zorluklarla karşılaşmadığı için şampiyon olmamıştır! Herşeye rağmen devam ettiği için şampiyon olmuştur!!! Asıl sorun şudur: Pes etmeyen bir şampiyon ruhunuz var mı????
 
Çok yakında Altın Direktör olarak görüşmek dileği ile,

Sevgilerimle,

Sena Sofuoğlu Farmasi Director

   ARZU ERDEM

MERHABALAR 

BEN  ARZU ERDEM

 1983 SİNOP/Ayancık DOĞUMLUYUM BABAMIN İŞİ NEDENİYLE 3 YAŞINDAN BU YANA    MANİSA/Soma DA YAŞAMAKTAYIM.11 YIL ÖNCE EŞİM FİKRET ERDEM İLE EVLİLİK HAYATIMIZA İMZAMIZI  ATTIK10 YAŞINDAKİ KIZIM ( İREM İM ) 5,5 YAŞINDAKİ OĞLUM (EREN İM)1,5 YAŞINDAKİ  süpriz yumurtam :) OĞLUM  (ENES İM) İLEÇOK ŞÜKÜR ANNELİĞİN KEYFİNİ  FAZLASIYLA YAŞAMAKTAYIM...2007 YILINDAN BU YANA NETWORK MARKETİNG ALANINDAKİ ÇALIŞMALARIMIN İLK 2 YILINI FARKLI BİR FİRMADA DOĞRUDAN SATIŞ YAPARAK ÇALIŞTIM. SON 3 YILDIR SPONSORLUK ADINA KENDİMİ FAZLASIYLA EĞİTTİM NETWORK MARKETİNG ALANINDA BİR HAYLİ YOL KAT ETTİĞİMİ DÜŞÜNMEKTEYİM..2010 YILINDA  FARMASİ KOZMETİK İLE TANIŞTIM  FİRMAMIZIN TANITIM VİDEOLARINA VE ÜRÜNLERİNE HAYRAN KALDIM..ÜRÜNLERİN  BİTKİSEL,SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI OLMASI, HELALLİK BELGESİNE TABİ OLMASI MUHTEŞEMDİ.. %100 TÜRK FİRMA DAHA NE OLSUNKİ?????DİĞER FİRMADAKİ ÇALIŞMA HAYATIMA ANINDA SON VERDİM..

*ÖNCE EVİMİN ÇOCUKLARIMIN İHTİYAÇLARINI ALDIM

*ÜRÜNLERİ KULLANMAYA BAŞLADIKÇA FARMASİ YE DUYDUĞUM İLGİ VE HEYECAN DAHA ÇOK ARTIYORDU..

*ÜRÜNLERİMİZİ KULLANDIKÇA ANLATMASI DAHA GÜZEL OLUYORDU.


*****SIRA KAZANÇ TABLOMUZA GELDİĞİNDE*****

%15 5000 - %18 10.000 - %22 15.000 LER GÖZÜMDE O KADAR BÜYÜYORDUKİ ZOR DİYORDUM %10 2000 E  ULAŞABİLİRMİYDİM ACABA??? DENEMEKTE FAYDA VARDI SONUÇTA KAYBEDECEK HİÇBİRŞEYİM YOKTU! TELEFON REHBERİMDEN, TANIDIKLARIMDAN,FACEBOOK ADRESİMDEN HEMEN KENDİME BİR İSİM LİSTESİ HAZIRLADIM ANLATTIM ANLATTIM ANLATTIM  GEZMEDE,PİKNİKTE,HASTANEDE,POSTANEDE,PASTANEDE :) BANKA SIRALARINDA ÜRÜNLERİMİZİ KAZANÇ TABLOMUZU TANIDIĞIM TANIMADIĞIM HERKESE ANLATTIM.. GERİYE DÖNÜŞÜMLER GÜZEL OLUYORDU 1 ÜRÜN ALAN KİŞİ 2. ÜRÜNÜMÜZÜ HEYECANLA ALIRKEN ETRAFINDAKİ KİŞİLERE REKLAMIMIZI YAPIYORDU.. BEN X FİRMANIN ÜRÜNÜNÜ KULLANIYORUM SENİN FİRMAN TANINMIŞ DEĞİL DİYEN KİŞİLER BİLE  EVİME GELİP ARZU ; SENDE DUŞ JELİ, MASAJ JELİ,VÜCUT KREMİ VARMIŞ  FATMA ABLA ALMIŞ ÇOK MEMNUN KALMIŞ BENDE İSTİYORUM DİYEBİLİYORLAR!!! BUNLARI DUYMAK SÜPER BİR DUYGUYDU FAKAT BİLİYORDUMKİ GÜZELLİKLERİN YANI  SIRA ZORLU GÜNLERDE OLACAKTI.. ÇOK ŞÜKÜR EKİBİMİ KURMAYA BAŞLAMIŞTIM EKİBİM BÜYÜDÜKÇE MADDİ MANEVİ SORUMLULUKLARIM ARTMAKTAYDI...

** 2 TANE BAKIMA MUHTAÇ ÇOCUK, HAMİLELİK DÖNEMİ                

** KÖMÜR MADENİNDE ÇALIŞAN EŞİM

** İLGİ VE DESTEK BEKLEYEN EKİBİM

** EKİBİM BÜYÜDÜKÇE TELEFON GÖRÜŞMELERİM, NET BAŞINDA ÇALIŞMALARIM EŞİM VE AİLEM TARAFINDAN GÖZE BATAR HALE GELMİŞTİ

** MADİ ANLAMDA ELİMDE AVUCUMDA NE VARSA,KENDİMİN HATTA ÇOCUKLARIMIN DAHİ ÖZEL GİDERLERİ  İÇİN AYIRDIĞIMIZ PARAYI HER AY KATALOG, BASILI MALZEME, KARGO VE TELEFON PARASI OLARAK HARCARDIM

**KENDİ KONTURUMU BİTİRİR, EŞİMİN KONTURLARINIDA HARCARDIM

**SONUÇTA EV HANIMIYDIM VE SINIRLARIM BİRYERE KADARDI :(

*EŞİMLE  AZ KAVGALAR ETMEDİK

EŞİM;BIRAK BU İŞİ  KAZANICAM KAZANICAM DİYORSUN BOŞUNA KENDİNİ YORUYORSUN

ANNEM: KIZIM BIRAK ŞU İŞİ  EVİNİN İŞİNİ YAPTIKTAN SONRA, AKŞAMA KADAR ÇOCUKLARINLA KEYFİNE BAK NİYE YORUYORSUN KENDİNİ (Canım benim Annelik duygusu işte)

BEN; YOK BIRAKMAM,VARMI kimseye BİR ZARARIM, MİLLET GİBİ KAPI KAPI DEDİKODUMU YAPAYIM, EVİMİ  ÇOCUKLARIMI İHMAL ETMİYORUM. 

BEN BÖYLE ÇOK MUTLUYUM BİRGÜN BANA HAK VERECEKSİNİZ...

*ÇOĞUNUZ BİLİRKİ BİR SPONSORUN  EN ZOR ANI EKİBİ ÇAĞRI ATTIĞINDA KONTURSUZLUKTAN GERİYE DÖNEMEMEK KATALOG ULAŞTIRAMAMAKTIR!!

ALLAH IM DİYORDUM MASRAFLARIMI KARŞILAYABİLECEK TELEFONUMU HATLIYA ÇEVİRECEK KADAR PARA KAZANMAMI NASİP EYLE..

**HENÜZ YOLUN BAŞINDAYDIM BİLİYORDUMKİ O ZAMANLAR YAPTIĞIM HARCAMALAR ( YANİ İŞİME YAPTIĞIM YATIRIMLAR BİRGÜN BANA FAZLASIYLA DÖNECEKTİ )

*YAŞADIĞIM FİLİMİN SONUNU BEN GÖRÜYORDUM FAKAT ETRAFIMDAKİLERE NETWORK MARKETİNG SİSTEMİN İŞ OLDUĞUNU ANLATAMIYORDUM :( ÇÜNKÜ PARA KAZANAMAMIŞTIM..

 2 SEÇENEĞİM VARDI

*YA PES EDECEKTİM

*YADA  PES ETMEYECEKTİM

O KADAR EMEK VERMİŞTİM  PES ETMEK YAKIŞMAZDI ASLAN BURCU TÜRK KADININA ;) SONRA NEMİ OLDU? 2011 YILININ EYLÜL AYINA KADAR MASRAFLARIMI KARŞILAYACAK KADAR PARALAR KAZANDIM TABİKİ BU ARADA BEBEĞİM DOĞDU VE YAŞINA AZ KALMIŞTI .. HAYDİ ARZU DEDİM BU KADARINI BAŞARDIYSAN MÜDÜRLÜĞÜDE BAŞARIRSIN EYLÜL AYINDA ÇALIŞMALARIMI HIZLANDIRDIM İSTEDİM,İNANDIM,AZMETTİM ÇALIŞTIM VE EKİM 2011 DE %22 MÜDÜR OLMUŞTUM DEMEKKİ İSTEYİNCE OLUYORMUŞ!  5 AY  %22 MÜDÜRLÜĞÜMÜ KORUMAYI BAŞARDIM..   ŞUANDA ALTIN DİREKTÖR ADAYI OLARAK  BİR MEMURUN ALDIĞI ÜCRETİ ALMAYA BAŞLADIM!!  ARTIK SINIRSIZ HATTIM VAR EKİBİME SINIRSIZ KATALOG DESTEĞİ  VE HEDİYELER SUNABİLİYORUM  KAZANDIĞIMIN %65 İNİ EKİBİME HARCARKEN % 35İNİDE BOL BOL ÇOCUKLARIMA HARCIYORUM... EŞİMİNİN VE ANNEMİN TEPKİSİ NEMİ OLDU? ALLAH RAZI OLSUN EŞİM BANA DESTEK OLMAYA BAŞLADI .  DESTEĞİNDEN BU YANA YÜKÜM BİRAZDAHA HAFİFLEDİ KAZANCIMI GÖRDÜĞÜNDE HAYRET EDİYOR  SAĞOLSUN HERKESE BENİ ANLATIYOR.. :) ANNEM İSE HERKESE ; BİZ ARZU YA ÖNCE KÖSTEK OLDUK ŞİMDİ DESTEK OLUYORUZ.. AZ ÜZÜLMEDİ  YAVRUM  AMA SONUNDA İSTEĞİNE KAVUŞTU.. AL KOMŞU AL ARZUM SATIYOR BUNLARI  ÜRÜNLER ÇOK GÜZEL SATMAK İSTERSEN SENDE ÜYE OL DİYOR :) :) ( Canım Annem SENİ ÇOK SEVİYORUM...) TABİKİ KAYINVALİDEMİDE UNUTMAMAK GEREK ALLAH RAZI OLSUN BEBEĞİME BENDEN İYİ BAKIYOR DESEM YERİDİR. ÇOK ŞÜKÜR RABBİM E HAYALDİ GERÇEK OLDU.. İŞTE ARKADAŞLAR BENİM DİREKTÖRLÜK MACERAM BU HİKAYEDEN İBARETTİR... ŞUANKİ TEK İSTEĞİM 2010 YILINDAN BUYANA BANA İNANAN GÜVENEN EKİP ARKADAŞLARIMIN İSİMLERİNİ TEK TEK FARMASİ TOP 10 LİSTELERİNDE GÖRMEKTİR! PES ETMEK YOK OLUMSUZLUKLARI DUYMAK YOK YOLA DEVAM.. BİZLERE BÖYLESİNE MUHTEŞEM ÜRÜNLERİ VE İŞ FIRSATINI HEDİYE EDEN  BİZLERE GÜVENEN

*SAYIN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ: HAKAN TUNA BEYEFENDİYE

*BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAYAN  GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ: DEVRİM HAMARATLAR A

*BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİMİZ : CEYDA ALAÇAM A

*MÜŞTERİ İLŞKİLER MÜDÜRÜMÜZ: AHU GENÇDOĞAN A

*MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZDEKİ: ARZU VE DEMET KARDEŞLERİME

*TÜM FARMASİ PERSONELLERİNE

*DİREKTÖRÜM FATMA YAVUZ A

*ÜST DİREKTÖRLERİME

*EŞİME AİLEME ARKADAŞLARIMA

VEEE EN ÖNEMLİSİDE TÜM DERİNLİKTEKİ EKİP ARKADAŞLARIMA KARDEŞLERİME  ÇABALARINDAN,AZİMLERİNDEN DOLAYI 

TEBRİK EDER ,TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM..

SAYGI VE SEVGİLERİMLE

ARZU ERDEM

FARMASİ KOZMETİK DİREKTÖR  FATMA YAVUZ

FARMASİ DİREKTÖRÜNÜN HAYAT HİKAYESİ
 

ÇORUM UN KAZASI KARGI NIN KÖPRÜBAŞI KÖYÜNDE DOGDUM. EVLİLİK NEDENİYLE AMASYA DA OTURUYORUM EV HANIMIYIM.1972 DOGUMLUYUM, 25 YILLIK EVLİYİM , 2 ÇOCUK ANNESİYİM.İKİSİDE ERKEK BİRİSİ 24 YASINDA DİGERİ 19 YASINDA 1 HAFTALIK TA KAYNANAYIM:))) 1997 YILYINDA KOMŞUM VASITASIYLA BASKA FİRMADA ÇALŞMAYA BAŞLADIM.3 TANE NETWORK FİRMASI TANIDIM,AMA CİDDİ OLARAK FARMASİ DE ÇALIŞIYORUM.ÇÜNKÜ YÜZDE YÜZ(%100) TÜRK FİRMASI,SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI, HELAL KOZMETİK VE ÜRÜN KALİTESİ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, ÜRÜNÜ BİR ALAN, YA ÜYE OLUP YADA TEKRAR ALAN OLDUKÇA BENİ BU İŞE BAĞLADI.FARMASİ NİN HELAL KOZMETİK OLDUGUNU BİLMEDEN, BEN BAŞKA YABANCI ÜRÜNLER SATMIŞIM.EŞİM ÇOK KARŞI GELDİ.10 YILDIR SATIŞ YAPIYORSUN SÜREKLİ BEN ÖDÜYORUM BOŞ BU İŞLER SENİ KANDIRIYOLAR İNANMIYORUM DİYORDU.BU KADAR PARA KAZANILSA BUKADAR OKUYANLAR KAFAYI YEMİŞ 7 YIL OKUYANLAR BOŞA OKUMUŞLAR DEYİP BANA BİR EKMEK PARASI BILE VERMEDEN BENIMLE TARTIŞIP İŞE GİTTİ. YİNEDE ALLAH RAZI OLSUN EŞİMDEN GEREK SABAH 8 AKŞAM 12 DE EVE GELDİĞİM OLDU EŞİME ANLAYIŞINDAN VE SABRINDAN DOLAYI COK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU BAŞARIMI EŞİME VE FİRMAMA BORÇLUYUM.PARAN OLMAYINCA SPONSORLUK BİLE OLMUYOR,BU HALE GELDİM AMA ÇOK SINAVLARDAN GEÇTİM GEREKTİ EKMEK PARAMLA KATOLOG VE TANITIM ÜRÜNLERİ ALDIM DURUMU İYİ OLAN İNSANLAR YANINDA HEP KÜÇÜMSENDİM AMA HEP HZ. ALLAH IMDAN İSTEDİM BUGUNLERİN MİSAFİR OLDUGUNU BILIYORDUM ŞUAN KAZANIYORUM ALLAHA ŞÜKÜR.ŞUNU ÖĞRENDİM BU İŞİMDE, PARAN VARSA ARKADAŞIN,DOSTUN VE KALİTEN VAR DEMEKTİR.ÇOK KÜÇÜMSENDİM AMA YİNEDE VAZGEÇMEDİM.BAŞARACAGIM,BAŞARIYORUM DİYEBİLDİM.ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN FİRMAMA ÜRÜNLERİNE SONSUZ GÜVENİYORUM TÜRBANLI OLAN ARKADAŞLARIMA HELAL KOZMETİK DEYİNCE ÜRÜNÜMÜ RAHAT Bİ ŞEKİLDE SATABİLİYORUM.ACIK OLAN ARKADAŞLARA DA SAGLIK BAKANLIGI ONAYINI SUNUYORUM,ÇOK MÜŞTERİMDEN SAGLIK BAKANLIGI ONAYINI,HELAL KOZMETİK DEYİNCE DİNİMİZLE KARIŞTIRIYOSUN DEYİNCE YANLIŞ TEPKİLER ALDIM AMA ŞUNA İNANIYORUM Kİ,PAZAR GİBİİ UCUZ SARAR GİBİ KALİTELİYİZ.TÜM NETWORK İŞİ YAPAN ARKADAŞLARIMIZA RİCAM LÜTFEN SAHA ÇALIŞMASI YAPALIM,KAYITLI ARAKADAŞLARIMIZ ZATEN FARMASİ Yİ TANIMIŞLAR KAFALARINI KARIŞTIRMAYALIM.FİRMA SAHİBİMİZ HAKAN TUNA YA BİZ TÜRK OLARAK BİZLERİ DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.GENEL MÜDÜRÜMÜZ DEVRİM HAMARATLAR ADA SAYGISINDAN BAŞARISINDAN DESTEĞİNDEN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN DIYORUM.FİRMAMIZDA ÇALIŞAN CEYDA ALAÇAM MÜDÜRÜME DESTEGİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİKİ VARSIN CANIIIM:))).TÜM BÖLGE MÜDÜRLERİNE AHU , ARZU,DEMET E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.DEPODAKİ ARKADASLARIMIZADA KOLİLERİMİZE DİKKAT ETMELERINI RİCA EDİYORUM EMEKLERİNDEN DOLAYI DA ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM.SEVGİLİ DİREKTÖRÜM ARZU ERDEM EDE KATKILARINDA DOLAYI ÇOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEĞİNE YÜREGİNE SAGLIK PIRLANTAM.YASEMİN UYAR DİREKTÖRÜME FAZIL TOKMAK MÜDÜRÜME VE TÜM ALT EKİBİMDEKİ PIRLANTALARIMDAN ALLAH RAZI OLSUN DİYORUM BAŞARILAR DİLİYORUM. PIRLANTALARIM ÇOK GÜZEL YERLERE ULAŞACAĞIZ DİYORUM ALLAHIM HEPİMİZİN YOLUNU ACIK ETSİN ŞEYTANA FIRSAT VERMESİN RIZKIMIZ BOL OLSUN PIRLANTALARIM SAYGILARIMLA 
FATMA YAVUZ


   SONGÜL KARATAŞ

Merhaba Farmasi Ailem 


1979 Kastamonu Doğumluyum . İki Tane Dünyalar Tatlısı Kızım Var.Farmasi İle 2010 Yılında Tanıştım.Farmasi Kozmetiği Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan Tuna nin Tv Röportajında Duydum.Farmasinin %100 Türk Firması Olması Benim Ülkemde Türkiye Üretibilmesi ve İhracat Yapıyor Olması Beni Çok Etkilemişti.Benim Hayallerim Hedeflerim Vardı.Hayallerime Hedeflerime Ulaşmak İçin Farmasinin  Doğru Firma Olduğuna İnandım.Her gün  En Az 3 kişi ile Farmasi nin Kazanç Fırsatlarını Ürünlerinin Kalitesini Anlattım.Kısa Sürede Direktörlüğe Ulaştım.Bir Ev Kadını İken Kendine Güvenen Para Kazanın Ve En Önemliside Başkalarına da Kazandıran Bir İş Kadını Oldum Şuan Hayalini Bile Kuramadığım Hayatı Yaşıyorum Hakan Bey Size Minnettarım Bana Hayallerimi Yaşamama Vesile Olduğunuz İçin.Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir.Sizenle Okuduğum Bir Kitap dan Kısacak Bir Hikaye Paylaşacağım  Dünya Atlezim Şampiyonuna Arkadaşınları Senin Yerinde Olmak İçin Neler Vermezdik Demişler . Şampiyon Cevap Vermiş Eğer Her gün Sabah 5de Kalkıp Bütün Gün Antreman Yaparsanız Ayaklarınız Parçalana Kadar Sizde Koşarsanız Sizde Başarırsınız Demiş.Bana Hayallerime Giden Yolda Arkadaşlık Yapan Danışmanlarım ve Direktörüm Adaylarıma Sevgi Ve Saygılarımla Sonsuz Teşekkürler …

Songül KARATAŞ

FARMASİ ÜYELİK BAŞVURUSU
FARMASİ ONLİNE KATALOG
GENEL BİLGİ
Bu site Farmasi Danışmanına ait kişisel bir web sitesidir. Farmasi resmi sitesi değildir. Bu sitede yer alan tanıtım ve bilgiler Farmasi resmi web sitesinden alınmıştır. Farmasi resmi web sitesine www.farmasiint.com adresinden ulaşabilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret45368
Site Haritası